Finansowanie

Nasz doświadczony Doradca Kredytowy dobierze ofertę finansowania nieruchomości idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Doradztwo finansowe jest usługą bezpłatną, doradca nie reprezentuje konkretnego banku, a dostęp do ofert ponad 20 z nich, pozwoli wynegocjować najlepsze warunki i ograniczyć Twoje wizyty w instytucjach finansowych do niezbędnego minimum. Zazwyczaj tylko do wizyty w dniu podpisania umowy kredytowej.

Skontaktuj się z nami: 518-633-900

Michał Lis

Michał Lis

mlis@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 509594500

Natalia Ciechan

Natalia Ciechan

nciechan@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 533398945

Mateusz Lasocki

Mateusz Lasocki

mlasocki@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 514499200

Jadwiga Pyc

Jadwiga Pyc

jpyc@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 503684508

Maciej Szymanek

Maciej Szymanek

mszymanek@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 518633900

Katarzyna Szymanek

Katarzyna Szymanek

kszymanek@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 514848200

Mateusz Korgul

Mateusz Korgul

mkorgul@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 533398946

Filip Piotrowicz

Filip Piotrowicz

fpiotrowicz@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 518805100

Paweł Zawrotniak

Paweł Zawrotniak

pzawrotniak@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 515585300

Halina Polanowska

Halina Polanowska

hpolanowska@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 533398942

Arkadiusz Rylski

Arkadiusz Rylski

arylski@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 573262100

Michał Pruchniak

Michał Pruchniak

mpruchniak@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 533398941

Janusz Gulip

Janusz Gulip

jgulip@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 533398943

Luiza Sołtys

Luiza Sołtys

lsoltys@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 789304400

Joanna Dragun

Joanna Dragun

jdragun@szymaneknieruchomosci.pl

tel.: 508975100

Szymanek Nieruchomości Oddział I Lublin

Roztocze 5/6
Lublin
Tel.: 514848200
e-mail: biuro@szymaneknieruchomosci.pl

Szymanek Nieruchomości Oddział II Lublin

Nałęczowska 30 lok. 17
Lublin
Tel.: 518633900
e-mail: biuro@szymaneknieruchomosci.pl

Napisz do nas





Przepisz kod captcha