O nas

Szymanek Nieruchomości
wiedza, doświadczenie, profesjonalizm

W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo i precyzyjne dopasowanie oferty do potrzeb naszych Klientów.

Biuro nieruchomości Szymanek Nieruchomości sprzedażą i wynajmem nieruchomości zajmuje się od 2012 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku daje Ci gwarancję dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Opieramy się nie tylko na własnej bazie nieruchomości, ale też korzystamy z ofert innych biur, dając pewność dotarcia do każdej interesującej okazji. Mając dostęp do ogromnej bazy mieszkań, domów, lokali i działek dopasowujemy ofertę do Klienta a nie Klienta do oferty, co często ma miejsce w przypadku ograniczonej oferty pośrednika.
Każda nieruchomość jest skrupulatnie sprawdzana pod kątem prawnym, kompletujemy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do przeprowadzenia i szybkiej finalizacji transakcji.
Oferujemy również posprzedażową opiekę Klienta związaną z załatwieniem wszelkich formalność już po przejęciu lokalu w posiadanie.

Co zyskujesz przy współpracy z nami:
– dostęp do ogromnej bazy nieruchomości w całej Polsce,
– profesjonalną opiekę agenta na każdym etapie transakcji,
– pełną weryfikację prawną nabywanej nieruchomości,
– zniżki u notariusza,
– opiekę posprzedażową związaną m.in. z pomocą przy podpisywaniu umów z dostawcami mediów, dostępem do sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej czy firm aranżujących wnętrza.

Nasz zespół:
Maciej Szymanek – Prezes Zarządu, pośrednik, założyciel Agencji – mszymanek@szymaneknieruchomosci.pl; 518-633-900;
Katarzyna Szymanek – Członek Zarządu, Doradca ds. Nieruchomości, kszymanek@szymaneknieruchomosci.pl; 514-848-200;
Luiza Sołtys – Asystentka Zarządu – lsoltys@szymaneknieruchomosci.pl; 789-304-400;
Paweł Zawrotniak – Starszy Doradca ds. Nieruchomości – pzawrotniak@szymaneknieruchomosci.pl; 515-585-300;
Filip Piotrowicz – Doradca ds. Nieruchomości – fpiotrowicz@szymaneknieruchomosci.pl; 518-805-100;
Michał Lis – Doradca ds. Nieruchomości – mlis@szymaneknieruchomosci.pl; 509-594-500;
Mateusz Lasocki – Doradca ds. Nieruchomości – mlasocki@szymaneknieruchomosci.pl; 514-499-200;
Janusz Gulip – Doradca ds. Nieruchomości – jgulip@szymaneknieruchomosci.pl; 533-398-943;
Michał Pruchniak – Doradca ds. Nieruchomości – mpruchniak@szymaneknieruchomosci.pl; 533-398-941;
Natalia Ciechan – Doradca ds. Nieruchomości – nciechan@szymaneknieruchomosci.pl; 533-398-945;
Mateusz Korgul – Doradca ds. Nieruchomości – mkorgul@szymaneknieruchomosci.pl; 533-398-946;
Arkadiusz Rylski – Doradca ds. Nieruchomości – arylski@szymaneknieruchomosci.pl; 573-262-100;
Halina Polanowska – Doradca ds. Nieruchomości – hpolanowska@szymaneknieruchomosci.pl; 533-398-942;
Joanna Dragun - Doradca ds. Nieruchomości - jdragun@szymaneknieruchomosci.pl; 508-975-100.

Dane firmy:
Szymanek Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Roztocze 5/6
20-722 Lublin
NIP 712-337-57-64
REGON: 381560028
KRS: 0000752931